Adres: 05-504 Henryków Urocze, ul. Wschodnia 8 E-mail: lider3000@poczta.onet.pl Tel/kom: 502 895 882

Szukaj
Wprowadź słowa:
Start
Witamy na stronie miesięcznika LIDER Drukuj E-mail
Drodzy czytelnicy stron www.lider.szs.pl i www.szs.pl Jak mogliście Państwo zaobserwować, na naszych stronach wciąż dzieją się nowe rzeczy. Na stronie www.lider.szs.pl uzupełniamy na bieżąco działy Nowa biblioteka oraz Słownik. Proponujemy stałą debatę na różne tematy dotyczące wwwychowania fizycznego i sportu szkolnego. Lider angażuje się w różne przedsięwzięcia (patrz np. konferencje Nowy Targ i Golub Dobrzyń). W roku 2008 zapraszamy czytelników do dyskusji o Szkolnym Związku Sportowym, który odbywa swą kampania sprawozdawczo - wyborcza kończącą się w grudniu XIV Zjazdem Związku. Tak jak dotychczas poświęcimy wiele miejsca ważnym problemom prozdrowotnym, w tym znaczeniu systematycznej aktywności fizycznej w ograniczaniu epidemii nadwagi i otyłości. Coraz częściej też numery drukowane Lidera będą ukazywały się w wersji kolorowej. Przy wydawaniu poszczególnych numerów będziemy częściej współpracować ze Szkołami Wyższymi i Instytutami Naukowymi, np. numer 4.08 będzie wydany wspólnie z Akademią Wychowania Fizycznego z Poznania. Zacieśniamy współpracę logistyczna naszych stron - większość aktualności będziemy publikować równocześnie na obu stronach.

Zapraszamy wszystkich serdecznie do współpracy : proponujcie tematy, nadsyłajcie artykuły, uczestniczcie w debatach, krytykujcie nas i chwalcie jak zasłużymy. Pytajcie o wszystko - na wszystko odpowiemy.

Zbigniew Cendrowski Redaktor Naczelny Lidera - W związku ze 100 leciem urodzin Henryka Jordana profesor Władysław Pańczyk proponuje turnieje " w dwa ognie"
- W sprawie Prezesa SZS
- Wyniki III Konkursu MEN na alternatywne programy wf - Brodnica, Jarosław, Jordanów, Łęczna, Sieradz

- Szkolenie 2007-2008
- Olimpijski Konkurs plastyczny 2007
- Czy będzie nowy przedmiot "ZDROWIE"? czytaj więcej...

Copyright 2000 - 2005 Miro International Pty Ltd. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Mambo jest wolnym programem dostępnym na warunkach licencji GNU/GPL.
Polska adaptacja: © APW ZWIASTUN - Mambo - Polska Grupa Robocza. Wszystkie prawa zastrzeżone.